KONST / Litografier / Färglitografi 13978142
nr 1397 8142
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Venus. Signerad, numrerad 54/250, oramat löst blad, bladets mått: 55x70 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:53:07
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin